• OIPIP
  • Direction Lublin, ul. Czechowska 3a
  • Phone 81 536-67-66, 81 536-67-67

Ośrodek Medyczny DMP Sp z o.o.,

ul. Projektowa 5, 20-209 Lublin,

poszukuje pracowników na stanowisko – Pielęgniarka

mile widziany  kurs z zakresu endoskopii

Preferowana forma kontaktu :

 Nr telefonu:

 - Dział kadr:   081 710-56-82  w godzinach 08.00 – 15.00

 NZOZ MEDICOR LUBLIN UL. WETERANÓW 46

                               ZATRUDNI

 PIELĘGNIARKĘ ŚRODOWISKOWO – RODZINNĄ

                        NA PEŁNY ETAT

 WYMAGANE KWALIFIKACJE – ZGODNIE Z WARUNKAMI STAWIANYMI PRZEZ NFZ        PLUS     PRAWO JAZDY I SAMOCHÓD.

 WYNAGRODZENIE    -    POWYŻEJ 5200 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE, W ZALEŻNOSCI OD DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO I POSIADANYCH KWALIFIKACJI.

KONTAKT:   TEL. 81 5337733, KOM. 501228919

Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia (hospicjum domowe) zatrudni pielęgniarkę.

Wymagamy prawa jazdy kat. B.
Mile widziany kurs opieki paliatywnej lub specjalizacja z opieki paliatywnej.  Oferujemy zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy.
Więcej informacji pod nr telefonu: 605-341-597

ALAB laboratoria Sp. z o.o. zatrudni Pielęgniarkę/Pielęgniarza do Punktu Pobrań w Kraśniku

OPIS FIRMY:

Alab Laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 600 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i ok. 70 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Obsługa pacjentów w zakresie pobierania krwi i przyjmowanie materiału biologicznego,
  • Przygotowanie i oznaczanie materiału do badań oraz do przewozu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy i przepisami prawa,
  • Współpraca z kurierami, laboratorium oraz pracownikami pozostałych działów firmy.​

Aby efektywnie realizować zadania niezbędne są:

  • Wykształcenie kierunkowe oraz czynne Prawo Wykonywania Zawodu,
  • Doświadczenie przy pobieraniu materiału biologicznego,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy,
  • Umiejętność współpracy z Pacjentami, pozytywne podejście do ludzi.

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • Elastyczna forma zatrudnienia, wg preferencji kandydata - umowa zlecenie/umowa o pracę,​
  • Zniżki na nasze usługi zarówno dla Pracowników, jak i ich rodzin,
  • Szkolenie wprowadzające z procedur obowiązujących w punktach pobrań.