• OIPIP
  • Direction Lublin, ul. Czechowska 3a
  • Phone 81 536-67-66, 81 536-67-67

Zatrudnię mgr pielęgniarstwa lub specjalistę w dziedzinie pielęgniarstwa do realizacji szkoleń praktycznych na kierunku opiekun medyczny.

STAWKA: 65 ZŁ BRUTTO/H. Lokalizacja: Lublin

Zakres obowiązków:

  • Do realizacji będzie 1 kurs - 112 godzin.
  • Jeśli nie odpowiada ci taka ilość godzin do wypracowania możemy je dopasować pod Ciebie i podzielić np. na dwóch nauczycieli.

Wszystkie kwestie związane ze szkoleniem są do ustalenia:

  1. Wykonywanie wybranych czynności z zakresu opieki medycznej – cześć praktyczna - 102 godz. Szczegółowe treści kształcenia przekażemy wybranym kandydatom.
  2. Planowanie, organizowanie i wykonywanie czynności opiekuńczych dla osoby chorej i niesamodzielnej z uwzględnieniem opieki nad osobami z demencją– cześć* praktyczna (10 godz.). Szczegółowe treści kształcenia przekażemy wybranym kandydatom.

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny: 534-015-771.

Aleksandra Gut
Specjalista ds. rozwoju

OŚRODEK USŁUG MEDYCZNYCH "PULS" SP.Z O.O.

w Cycowie , zatrudni pielęgniarkę posiadającą kurs szczepień

na cały etat lub na godziny

forma zatrudnienia do uzgodnienia

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu tel.694 395 296

Centrum Medyczne MRI-LAB Sp.z.o.o. w Lublinie zatrudni na stanowisko: Pielęgniarkę zabiegową.

Wymagania:

-  aktywne prawo do wykonywania zawodu,

-  tytuł magistra pielęgniarstwa,

- mile widziany kurs ekg, szczepień, podawania środków cieniujących (lub chęć dokształcania się w tym zakresie),

- komunikatywność i otwartość na pracę w zespole,

- doświadczenie w kontakcie z pacjentem,

- sumienność i zaangażowanie.

Oferujemy:

-możliwość pracy w systemie dziennym lub zmianowym z możliwością dopasowania indywidualnie grafiku,

- szkolenia podnoszące kwalifikacje,

- pracę w przyjaznym zespole.

Oferta pracy dla pielęgniarki w szkole

Oferta pracy dla pielęgniarki w Szkole Podstawowej, 2-3 razy w tygodniu, umowa zlecenie.

Kwalifikacje:

  • mgr. pielęgniarstwa lub
  • specjalizacja piel.rodzinne lub
  • specjalizacja piel. pediatryczne lub
  • kurs kwalifikacyjny środowisko nauczania i wychowania.

Kwalifikacje mile widziane, ale rozpatrzymy każdą ofertę.